MaxVal: Enerji Santrallerinde Buhar Kullanımı, Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu
MaxVal - Enerji Santrallerinde Buhar Kullanımı Eğitimi: İSTANBUL

Endüstriyel tesislerin yoğun olduğu bölgelerde düzenlediğimiz seminerlerin gördüğü ilgiden sonra eğitimlerimiz çeşitlendirilmiştir. Genel seminerlerin yanında sektörel eğitimlere de başlanılmıştır. MaxVal Eğitim Merkezi'nde düzenlemiş olduğumuz eğitimin kontenjanının dolması sebebiyle katılım sağlayamayan kişilerin talebi üstüne, ilgili eğitim organizasyonu seminer olarak tekrar düzenlenmiştir.

09 - 10 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleşen eğitimin de kişi sayısı sınırlandırılmış olmasına rağmen, kontenjan arttırılması için yoğun talep oluşmuştur. Sektörün öncü firmalarından çalışanlar, eğitimlerimize katılım sağlamıştır. Eğitim, Cafer ÜNLÜ ve kendi konularında uzman 2 farklı deneyimli eğitmen tarafından anlatılmıştır. Eğitimde “Enerji Santrallerinde Buhar Kullanımı” konusuna da değinilmiştir. Buhar türleri hakkında bilgi verilerek, temiz buhar sistemlerinde cihaz seçimi ve uygulamalar konusunda ayrıntılı açıklamalar yapılmıştır.

Eğitimlerimizin amacımı; doğru bilgilerle sistemlerin sağlıklı kurulmasını sağlamak, işletmelerde verimliliği arttırmak, enerji tasarrufuna katkıda bulunmaktır. Bu yönde gerçekleştireceğimiz eğitimler devam edecektir.

Eğitim katılımcılarına yeni baskısı çıkan “Buhar Sistemleri El Kitabı 3” ile çeşitli dökümanlar dağıtılmıştır.

Yorum

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.