Hakkımızda

18_20151113101744.png

Ülkemizde 8000'den fazla işletmede buhar kullanılmaktadır. Ancak, işletmelerin büyük bir çoğunluğunda; tesisat hataları, yanlış seçilmiş cihazlar ve ömrünü tamamlamış sistemler nedeniyle verim kayıpları yaşanmaktadır. Çok basit önlemlerle veya yeni teknoloji ürünlerle proseslerin verimini yükseltmek mümkündür.

Bu düşünceden hareketle kurulan MaxVal, 35 yılın bilgi birikimi ve deneyimini endüstriyel işletmelere taşıyarak, en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Maksimum hizmet, maksimum kalite ve maksimum verim vizyonuyla kurulan şirket, buhar cihazları ve vana satışlarının yanında mühendislik hizmetleri de sunmaktadır. Uzman mühendis kadromuzla sistem konusunda işletmelerde proseslere yönelik özel çalışmalarda yapılacaktır.

MaxVal, buhar cihazları konusunda 1926 yılından beri faaliyette olan Forbes Marshalll ürünlerinin Türkiye Temsilcisi olup, ayrıca ileri teknoloji cihaz ve sistemler konusunda Avrupa Şirketleri'yle de işbirliği yapmaktadır.

Amacımız, buhar sistemlerindeki son teknolojileri, yüksek verimli, az bakım gerektiren veya bakıma ihtiyaç duymayan uzun ömürlü cihazları sanayinin hizmetine sunmak, sorunsuz tesisat ve yüksek verim ile işletmelere değer katmaktır.

Cafer Ünlü
Mak. Müh.

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.