OTEL VE HASTANELERİN ÇAMAŞIRHANELERİNDE BUHAR KULLANIMI VE İŞLETME VERİMLİLİĞİ (WEBİNAR)

 

OTEL VE HASTANELERİN ÇAMAŞIRHANELERİNDE BUHAR KULLANIMI VE İŞLETME VERİMLİLİĞİ

Çamaşırhaneler ile ilgili özel bir webinar düzenlemiş bulunuyoruz. 27 Şubat 2024 tarihinde saat 14:00 de gerçekleşecek bu eğitimde uzmanlarımız, enerji tasrrufu ve işletme verimliliği konularını anlatacak, sorularınızı cevaplandıracaklardır.

Bilindiği üzere; otel, hastane vb büyük işletmelerde sürekli olarak çamaşır ihtiyacı vardır. Bu çamaşırlar, çamaşırhaneye kirli olarak girer, temizlendikten sonra kullanıma hazır olarak depoya gönderilir

Çamaşırhanelerde;  çamaşır yıkama makinesi, kurutma makinesi ve çeşitli ütü cihazları bulunur. Ayrıca, hazırlanan çamaşırların depolanması için katlama makinalarına da ihtiyaç vardır. Makinaların doğru seçilmesi, sistemlerin doğru yerleşimi verimliliğe katkı sağlar.

Çamaşırhanelerde cihaz ve sistemler için buhar çok önemli bir ihtiyaçtır. Buharın üretimi, dağıtımı, cihazlarda kullanımı ve kondensin geri döndürülmesi önemli konulardır. Buhar sistemlerinin doğru tasarımı ve yapılacak iyileştirilmeler ile ciddi oranlarda enerji tasarrufu sağlamak mümkündür. Bununla birlikte yakıt tasarrufunun yanında su tasarrufu ve deterjan tasarrufları da sağlayabiliriz.  Ayrıca, doğru sistemler ve doğru uygulamalarla da kısa zamanda çok iş yaparak verimliliği artırabiliriz. Sonuç olarak, az enerji, az su ve daha az deterjan tüketerek ciddi tasarruflar sağlayıp, çevre korumaya da katkıda bulunabiliriz.

Bu eğitimden amacımız, Otel ve hastaneler ile tüm çamaşırhanelerde doğru cihaz seçimi, doğru tasarım, doğru uygulama örneklerini anlatarak, işletmelerin yüksek  verimlilik hedeflerine katkıda bulunmaktır.

Katılım için bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Cafer Ünlü

 

Eğitime kayıt yaptıranların mail adresine, webinarı izlemeleri için, kişiye özel link ve şifre eğitim saatinden en geç 30 dk. öncesine kadar gönderilecektir.

 

Moderatör : Cafer Ünlü
Sunum     : Kıvanç Baykan - Sultan Özcan
Tarih         : 27 Şubat 2024
Saat          : 14:00 - 15:00

 

WEBİNAR KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ.

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.