MaxVal: Enerji Santrallerinde Buhar Kullanımı, Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu
 Enerji Santrallerinde Buhar Kullanımı Eğitimi: MAXVAL EĞİTİM MERKEZİ

Endüstriyel tesislerin yoğun olduğu bölgelerde düzenlediğimiz seminerlerin gördüğü ilgiden sonra eğitimlerimiz çeşitlendirilmiştir. Genel seminerlerin yanında sektörel eğitimlere de başlanılmıştır. Bu noktadan hareketle “Hastaneler ve İlaç Endüstrisinde Buhar Kullanımı, Temiz Buhar ve Saf Buhar Sistemleri” konulu eğitim programı düzenlenmiştir.

14-15 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleşen eğitimde kişi sayısı sınırlandırılmış olmasına rağmen, kontenjan arttırılması için yoğun talep oluşmuştur. Sektörün öncü firmalarından çalışanlar, eğitimlerimize katılım sağlamıştır. Eğitimde “Enerji Santrallerinde Buhar Kullanımı” konusuna da değinilmiştir. Buhar türleri hakkında bilgi verilerek, temiz buhar sistemlerinde cihaz seçimi ve uygulamalar konusunda ayrıntılı açıklamalar yapılmıştır.

Eğitimlerimizin amacımı; doğru bilgilerle sistemlerin sağlıklı kurulmasını sağlamak, işletmelerde verimliliği arttırmak, enerji tasarrufuna katkıda bulunmaktır. Bu yönde gerçekleştireceğimiz eğitimler devam edecektir

Eğitim katılımcılarına yeni baskısı çıkan “Buhar Sistemleri El Kitabı 3” ile çeşitli dökümanlar dağıtılmıştır.

Yorum

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.