Buhar Sistemlerinde Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu Eğitimi Bursa'da Gerçekleştirildi
 Buhar Sistemlerinde Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu: BURSA

Buhar Sistemlerinde Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu eğitimi; 18 Nisan 2019 tarihinde, Crowne Plaza Hotel - Bursa'da gerçekleştirilmiştir. 

“Buhar Sistemlerinde Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu" eğitimini gerçekleştirilen MaxVal, buhar cihazları ve tesisat sistemleri konularında en güncel bilgileri Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşları ile paylaştı.

MaxVal Buhar Teknolojileri Genel Müdürü Cafer Ünlü(Mak. Müh.) tarafından seminer esnasında anlatılan konular 5 ayrılmıştır. Konular, “Enerji tasarrufunda 5 Noktada 15 öneri, yüzde 20’ye varan tasarruf” ifadesiyle vurgulanmıştır.

Enerji, Tekstil, Elektronik, Ambalaj, İlaç, Gıda-İçecek ve Turizm gibi sektörlerin önde gelen firmalarından; Firma Sahipleri, Firma Yöneticileri, Genel Müdürler, Teknik Müdürler, Üretim Müdürleri, Bakım Müdürleri, Yardımcı İşletmeler Sorumluları ve Makina Mühendisleri seminere katılım sağladı.

Seminer sonunda yeni basılan “Buhar Sistemleri-Tasarım, Uygulama, İşletme Kitabı 3” ve birçok Maxval dökümanı dağıtıldı.

Yorum

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.