BUHAR SİSTEMLERİNDE ENERJİ TASARRUFU & ENERJİ TASARRUFU - GAZİANTEP

“Buhar Sistemlerinde, Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu” konusunda 05 Haziran 2024 tarihinde DoubleTree by Hilton - Gaziantep'de bir eğitim planlamış bulunuyoruz. Ekteki programda belirtilen konuların anlatılacağı eğitime katılanlar, işletmelerine döndüklerinde en az %20 enerji tasarrufu potansiyelini ortaya çıkaracaklardır.

 

“Az Buharla Çok İş” vizyonuyla çalışmalarını sürdüren şirketimizin bu eğitimden amacı; doğru bilgilerle işletmelerde verimliliği artırmak, enerji tasarrufuna katkıda bulunarak az buharla çok iş yapılmasını sağlamaktır.

 

Eğitimde; bu eğitim için özel hazırlanmış “Buhar Sistemlerinde, Enerji Verimliliği ve Enerji Tasarrufu” eğitim notları ile çok sayıda yararlı dokümanlar da ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

 

Eğitime katılmak için formun doldurularak, en geç 31 Mayıs 2024 tarihine kadar info@maxval.com.tr adrese gönderilmesi gerekmektedir. Covid önlemleri doğrultusunda kontenjanımız sınırlı tutulmuş olup, hijyenik koşullar dikkate alınarak; sınıf düzeni ve bir masada iki kişi olarak organizasyon yapılacaktır.

Başvuru önceliğine göre kayıt yapılacağını özellikle belirtmek isteriz.

 

Eğitim esnasında tüm katılımcılar; sorunlarına çözüm önerileri, sorularına da cevap bulabileceklerdir.

Katılımınız için bilgilerinize sunarız, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

 Not: Eğitim, ücretli olup bir kişi için 2.450 TL+%20 KDV’dir. Ödeme işlemi yapıldıktan sonra kayıtlar tamamlanacaktır. 

EĞİTİM KATILIM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.