BUHAR SİSTEMLERİ UZMANLIK EĞİTİMİ

BUHAR SİSTEMLERİ UZMANLIK EĞİTİMİ BROŞÜRÜ

  

 

Bugüne kadar; seminer, kurs, webinar şeklinde birçok farklı konseptte eğitim çalışması yapmış olan şirketimiz yeni bir proje başlatarak endüstriyel işletmeler için Buhar Sistemleri Uzmanı yetiştirmeye karar vermiştir. Bu eğitimden amacımız, işletmelerdeki enerji kayıp ve kaçaklarını önleyip, verimliliği artırma çalışmalarına katkıda bulunmaktır.

Sizlerin fazla zaman ayıramayacığını düşünerek, hızlandırılmış eğitim programıyla tüm konuları 3 güne sığdırmış bulunuyoruz. Eğitim süresince, konulara göre 7 ayrı uzman eğitmenin görev alacağı programda katılımcılar, tüm sorularına cevap, sorunlarına da çözüm bulabileceklerdir.

İstanbul Maltepe’deki merkezimizde gerçekleşecek eğitim esnasında katılımcılara özel hazırlanmış dokümanlar da verilecektir. Kontenjan 20 kişiyle sınırlandırılmış olup, başvuru sırasına göre kayıt yapılacaktır. Kayıt için son gün, eğitimden 5 gün önceki tarihtir. Enerjinin etkin kullanımı ve proseslerde yüksek verimlilik ancak, doğru tasarım, doğru armatür, doğru cihaz ve doğru uygulama ile sağlanır. Yaptığınız çalışmalarda; mühendislik hizmetlerimiz, eğitimlerimiz ve yayınlarımızla da yanınızdayız.

 

Eğitim Tarihleri 

21 - 22 - 23 ŞUBAT 2024

20 - 21 - 22 MART 2024

8 - 9 - 10 MAYIS 2024

 

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Detaylı bilgi için 0 (216) 442 92 00 numaralı telefon veya info@maxval.com.tr adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.