YEŞİL MUTABAKAT SANAYİ PLANI

NET SIFIR KARBON YOLUNDA "BUHAR KULLANAN SANAYİ İŞLETMELERİNDE YAPILACAK İYİLEŞTİRMELER" EĞİTİM ANKETİ

Buhar kullanan işletmelerde yaptığımız çalışmalarla yalnızca enerji maliyetlerini önemli ölçüde azaltmak ve proseste verimliliği artırmakla kalmayıp, aynı zamanda karbon azaltma hedeflerine ulaşmalarında da yardımcı oluyoruz.

MaxVal, 40 yıla yakın deneyimlere sahip mühendisleri, yetiştirdiği genç buhar sistemleri uzmanları ile endüstriyel işletmelere katkılarını sürdürüyor. Şirketimiz, “Avrupa Yeşil Mutabakatı ve Sıfır enerji Yolunda Buhar sistemlerinde Yapılabilecek İyileştirmeler” konusunda online eğitimler (webinar) düzenleme kararı almıştır. 5 ayrı modülden oluşan eğitim, kazan dairesinden, buhar kullanım noktalarına kadar tüm buhar sistemlerini içerecektir. Haftada bir modül sunulacak olup, 5 haftada sunumlar tamamlanacaktır. Her modül için ayrı ayrı kitaplar hazırlanmış olup, her modülün sunumunun arkasından katılımcılara gönderilecektir. Ancak, eğitimin yararlı olması için gün ve süre ile ilgili bir anket yapma ihtiyacı duyduk. Kazan dairesinden, buhar dağıtım hatlarına, kondens tahliyesinden buhar kullanan proseslere ve buhar sistemlerinin tasarımına buhar konusundaki her şey, Bu eğitime katılanlar, enerji kayıplarını sıfırlayacak veya en aza indirecektir. Eğitime katılan kişiler, eğer isterlerse Eğitimin hemen sonrası Maxval’ın uzman mühendisleri işletmelerine ziyarete gelecektir.

Zoom üzerinden yapılacak eğitimle ilgili lütfen tercihinizi işaretleyiniz. Üç soruluk anketi dolduran herkese hediye paketi gönderilecektir.


45 Dakika
60 Dakika
90 Dakika
120 Dakika
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
10:00 - 12:00
14:00 - 16:00

*Lütfen zorunlu alanları doldurunuz...

kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.